منو
ثمین‌کوین

ثمین‌کوین

روند بازار
خرید و فروش آسان
مجله
درباره
باز و بسته کردن منو
ثمین‌کوین
درباره مجموعه و فعالیت‌های آن
تماس با ما
اطلاعات تماس و راه‌های ارتباطی
حالت تیره و روشن
شروع کنید

درباره ثمین‌کوین

پلتفرم خرید و فروش امن و سریع ارزهای دیجیتال

ثمین کوین

ثمین کوین یک مجموعه‌ی مالی آنلاین و اطلاع‌رسانی - تحلیلی - رسانه‌ای است که در زمینه‌ی پایش، کشف، پیرایش، پردازش و انتشار قیمت‌ها و دیگر داده‌های اقتصادی و مالی از انواع بورس و بازارهای مالی ایرانی و خارجی شامل بازارهای ارزی، بازارهای سهام، کالاها، فلزات، مسکوکات، بازار انرژی، بازار اوراق، صندوق‌های سرمایه‌گذاری، بازار ارزهای دیجیتال (Crypto Currency) و دیگر بازارهای هم‌تراز و مشابه به شما کمک فراوانی خواهد کرد و قطع به یقین به‌زودی شاهد خدمات و اطلاعات شگفت‌انگیزی از این مجموعه‌ی تخصصی خواهید بود. این مجموعه از بدو فعالیت بر این بوده که جمعی از برترین متخصصان، نخبگان و فعالان حوزه فین‌تک، برنامه‌نویسی، بازارهای مالی، دیجیتال مارکتینگ و برندینگ، اطلاع‌رسانی و پردازش‌گری بازارهای مالی را در یک خانواده‌ی صمیمی، متشکل، منسجم و کارآمد گرد هم آورد و اینک با افتتاح مجموعه‌ی آنلاین OTC و P2P قصد در گسترش این شبکه و قرار گرفتن در جایگاه اول این حوزه در مجامع بین‌المللی را دارد.

اتاق تحلیل ثمین‌کوین مجموعه‌ای از نخبگان مجرب در حوزه‌ی بازارهای مالی، سرمایه‌گذاری و تکنولوژی است که سعی دارد تا با ترکیب فناوری، تکنولوژی، علوم دانش‌بنیان و علم بازارهای مالی،‌ ابزارهایی سرشار از سادگی و در‌عین‌حال امن و تخصصی در اختیار کاربران خود قرار دهد تا افراد، با هر سطح دانش و تجربه‌ای بتوانند دغدغه‌هایشان را در زمینه‌ی سرمایه‌گذاری و حفظ ارزش و افزایش پس‌انداز خود با اتکا به تجارب و دانش متخصصین مجموعه ثمین‌کوین به حداقل برسانند.

به‌رغم همه‌ی تحریم‌ها و مشکلات طاقت‌فرسا، جمهوری اسلامی ایران روزبه‌روز گامهای بلندتر و استوارتری به جلو برداشت. در این چهل سال، شاهد جهادهای بزرگ و افتخارات درخشان و پیشرفتهای شگفت‌آور در ایران اسلامی هستیم. عظمت پیشرفتهای چهل‌ساله‌ی ملّت ایران آنگاه بدرستی دیده میشود که این مدّت، با مدّتهای مشابه در انقلابهای بزرگی همچون انقلاب فرانسه و انقلاب اکتبر شوروی و انقلاب هند مقایسه شود. مدیریّتهای جهادی الهام‌گرفته از ایمان اسلامی و اعتقاد به اصل «ما میتوانیم» که امام بزرگوار به همه‌ی ما آموخت، ایران را به عزّت و پیشرفت در همه‌ی عرصه‌ها رسانید.

نقل قول
رهبر معظم انقلاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (حفظ الله)

رهبر معظم انقلاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (حفظ الله)

25 اردیبهشت 1398، در دیدار با مسئولان و کارگزاران نظام فرمودند:

هر جا به نسل جوان اعتماد کردیم و حداقلِ امکانات را در اختیارش گذاشتیم، پیش رفتیم، گزینه‌ی قطعی ملت ایران در مواجهه با دشمن، مقاومت در همه‌ی زمینه‌ها است، در زمینه‌ی مسائل اقتصادی هیچ بن‌بستی وجود ندارد.تحقق این امور زیربنایی و ساختاری، نیازمند مدیریت شجاعانه، امیدوارانه، جهادی، همراه با اشراف میدانی بر مشکلات، عدم انفعال در برابر دشمن و شرطی نکردن اقتصاد به مسائل خارج از اختیار خودمان است. رهبر انقلاب، نیروی انسانی کارآمد، جوان، پرانگیزه و خستگی‌ناپذیر را ثروتی عظیم و بی‌نظیر دانستند و افزودند: هزاران گروه تحقیقاتی در داخل و خارج از دانشگاه‌ها وجود دارند که میتوانند با ایده‌ها و فکرهای خوب و راه‌گشا، چرخه‌ی کارها در بخش صنایع و معادن و دیگر بخشها را روان‌سازی و مسائل زمین‌مانده را راه‌اندازی کنند.

آغاز یک تحول

مجموعه ثمین کوین با بهره گیری از با استعدادترین نخبگان حوزه فین تک و ایجاد آرمان های متعالی و پویایی بدون وصف و با تلاش مستمر در فروردین ماه 1398 با هدف کسب خدمات انحصاری ارز دیجیتال در کشور عزیزمان شروع به فعالیت کرد تا بتواند با فراهم نمودن بستری امن، شفاف، سریع و آسان پلتفرمی بینظر جهت خرید و فروش بدون واسطه ارزهای دیجیتال بین خریدار و فروشنده را فراهم نماید و به لطف پروردگار عزیزمان توانست بی همتاترین و بروزترین پارامترها را همگام با بازارهای مالی جهان در اختیار کاربران خود قرار دهد و این هدف بزرگ را اجرایی کند.

کارشناسان تحقیق بازار مجموعه‌ی تخصصی ثمین‌کوین به همراه چند تن از نخبگان حوزه بلاکچین در حال شناسایی و تحلیل داده‌های بازار ارز دیجیتال در ایران می‌باشند تا بتوانیم بهترین و ممتازترین خدمات این حوزه نوآورانه و دانش‌بنیان را ارائه کنیم.

با ترویج خرید و فروش ارز دیجیتال در بین مردم، به این بازار سخت و پیچیده با رویکرد خدماتی پیشرو و منحصربه‌فرد ورود کرده‌ایم و اینکه کمتر کسی است که ثمین‌کوین را در بازار مبادلات ارز دیجیتال نشناسد و توانستیم در این مدت با امانت‌داری و درست‌کاری و ایجاد بستری امن و سریع اعتماد خیل عظیمی از کاربران خود را جلب کنیم.

اکنون با افتخار به‌روزترین امکانات رمزارز با کمترین نرخ کارمزد و سریع‌ترین پلتفرم معاملاتی را ارائه کرده و هر ثانیه در حال مطابقت با بازار‌های جهانی هستیم زیرا که ادعای رقابت در سطح بین‌الملل را داریم، زیرا که مجرب‌ترین و تخصصی‌ترین برنامه‌نویسان، بهینه‌سازان و امنیت‌دانان درحال مطالعه و تحقیق و نهایتا پیاده‌سازی علمی‌ترین و بی‌بدیل‌ترین استراتژی‌های این بازار می‌باشند و در نهایت قصد داریم تا با حول‌ قوه الهی و استفاده از تمام ظرفیت‌های ممکن علمی و تخصصی حوزه بلاکچین و بهره‌گیری از جدیدترین متدهای روز دنیا به پلتفرمی بین‌المللی در منطقه خاورمیانه، قفقاز و کشور عزیزمان ایران تبدیل شویم و درگاه پرداختی با استفاده از ارزهای دیجیتال ایجاد نماییم.

تحول بلاکچین کار ساده‌ای نیست، اما ما متعهد هستیم که همواره در تکاپوی رشد، توسعه و یادگیری خواهیم بود؛ و پای رفع تمامی نیاز‌ها و دغدغه‌های مالی و فنی خانواده منسجم ثمین‌کوین ایستاده‌ایم.

آغاز یک تحول

تیم ما

تیم ما گروهی متشکل از جوانان خلاق، دانا، مجرب و متخصص می‌باشد که سال‌ها در امور مالی بین‌المللی و حوزه فناوری اطلاعات (IT) به هزاران فرد و گروه و میلیون‌ها متخصص خدمات خیرخواهانه ارائه کرده است. تالم قلبی تحریم‌های ظالمانه و بی‌سابقه بین‌المللی ما را بر آن داشته است که هر ثانیه، دقیقه، ساعت و روز در حال رصد بازارهای مالی دنیا باشیم تا با کشف روزنه‌های جدید، تحریم‌ها را عملا غیرممکن سازیم و به‌صورت شبانه‌روزی و با تمام توان در حال ارائه و اجرای راهکارهای دسترسی به امکانات مالی دنیا هستیم و بدین سان اندکی از تاسف و تاثر تحریم‌های ناجوانمردانه از جمله تحریم گوگل علیه برخی وبسایت‌های ایرانی، تحریم پی پال، مستر کارت، ویزا کارت علیه مردم عزیزمان، نبود شعبه‌های بانک‌های خارجی و ... را تسلی بخشیم. ما به هدف ارائه خدمات بازارهای مالی بر پایه ارز دیجیتال، بی نیاز کردن کاربران ثمین‌کوین از صرافی و پلتفرم‌های خارجی، حفظ ارزش دارایی مشتریان ثمین‌کوین، بومی‌سازی فناوری‌های رمزارز و بلاکچین و برطرف‌کردن مشکلات و نیازهای کسب و کارهای آنلاین داخلی با ارجحیت تضمین امنیت و حفظ محرمانگی پا به این عرصه نهادیم.

تیم تخصصی ثمین کوین آمده است تا با استفاده از فناوری‌های منحصربه‌فرد و بی‌بدیل، هوشمندانه‌ترین راه‌های دسترسی به بازارهای مالی جهان را فراهم نماید. ما آمده‌ایم تا با به‌کارگیری فناوری‌های روز دنیا تحولی چشم‌گیر در زندگی ایرانی بیافرینیم. ما مشتاقیم تا فراتر از محدوده کنونی ثمین‌کوین عمل کنیم و برترین و بهترین اصول جدید و هوشمندانه‌ترین استراتژی‌ها را برای ارائه خدمات برتر و بهتر پیدا کنیم. فعالیت محوری مجموعه‌ی تخصصی ثمین‌کوین رفع نیازها و خواسته‌های کاربران خود می‌باشد، لذا تیمی منسجم، درجه یک، حرفه‌ای و اهل رقابت که اصل ماموریت این مجموعه بوده را تشکیل داده است.

تیم ما

مزایای ما

امنیت و شفافیت با حفظ محرمانگی اطلاعات مشتریان ثمین کوین، امکان تبادل برترین رمزارزهای جهان، دسترسی فوق العاده و منحصر بفرد به سرمایه از طریق سایت اینترنتی و اپلیکیشن موبایلی، امکان تبدیل دارایی‌ها به همدیگر در پلتفرمی مدرن و یکپارچه، محافظت و تضمین داده‌ها با استفاده از تیمی متخصص در حوزه امنیت، شبکه پشتیبانی 24 ساعته ما را از بقیه رقبا متمایز و جدا ساخته است.

پشتیبانی آنلاین، فعال، استثنایی و همیشه هوشیار در تمامی ساعات شبانه روز به صورت تلفنی، چت آنلاین و سیستم تیکتینگ به صورت آنی و فوری در تمامی زمینه‌های مرتبط با ارز دیجیتال از مهمترین و طلایی‌ترین مزایای مجموعه تخصصی ثمین کوین است به طوری که هیچ سوالی در ثمین‌کوین بدون پاسخ نخواهد ماند و این ویژگی ما، مورد تحسین و ستایش کاربران قدردان و عزیز مجموعه بوده است.

امنیت دارایی کاربران در بالاترین حد ممکن و تخصص کارشناسان ارشد، به همراه زیرساختی عظیم، بی‌همتا و سطح بالا باعث تجربه‌ای شیرین توام با فراغت بال در کاربران ثمین‌کوین گردیده، که بزرگترین افتخار را برای ما رقم زده است.

در پلتفرم ثمین‌کوین دارایی کاربران در Cold-Wallet (کیف پول سخت‌افزاری) ذخیره می‌گردد، که در این صورت امکان سرقت و از بین رفتن دارایی‌های رمزنگاری شده کاربران تحت هیچ عنوانی وجود ندارد.

تمامی فرآیند‌های اساسی و مهم در پلتفرم صرافی ثمین‌کوین به صورت تایید دو مرحله‌ای انجام می‌شود و کلیه اطلاعات هویتی، خرید و فروش و معاملات کاربران مجموعه تخصصی ثمین‌کوین توسط پروتکل SSL رمزنگاری شده که قابلیت سرقت اطلاعات با وجود تیم قوی، کاردان، منسجم و مجرب حفاظت از داده مجموعه‌ی ثمین‌کوین وجود ندارد.

تمامی اطلاعات و داده‌های پلتفرم ثمین‌کوین بر روی سرورهای فوق پیشرفته و اختصاصی، که با قوی ترین دیوار‌های (سخت‌افزاری و نرم‌افزاری) آتش حفاظت می‌گردد، ذخیره و نگهداری می‌شود.

سرور Back-Up (بک‌آپ) به صورت شبانه‌روزی و در برنامه منظم درحال تهیه نسخه‌های پشتیبان می‌باشد که موجبات از بین رفتن اطلاعات کاربران به صورت کلی و جزئی را عملا غیرممکن کرده است. کلیه فرآیند‌ها و عملیات مالی که در سایت مجموعه اتفاق می‌افتد به واسطه ایمیل و پیامک با سرعت اطلاع‌رسانی گردیده تا بدین‌سان از هرگونه نفوذ و استفاده غیرمجاز از حساب کاربری کاربران جلوگیری گردد.

ثمین کوین از بیشترین تعداد توکن و رمزارز مطرح و معروف پشتیبانی می‌کند، و امکان معامله با جفت ارزها را فراهم می‌آورد.

آگاهی کاربر جزو یکی از بزرگترین و مهم‌ترین رسالت آکادمی ثمین‌کوین می‌باشد، که کلیه کاربران می‌توانند هرنوع اطلاعاتی که درباره رمزارز‌ها و سرمایه‌گذاری تکنولوژی بلاکچین لازم دارند، در آکادمی ثمین‌کوین به سهولت و آسانی به دست بیاورند.

ثمین‌کوین دارای نسخه‌ی وب، Android، iOS بوده و کاربران و معامله‌گران ارز دیجیتال می‌توانند در تمامی سطوح کلیه نیاز‌های خود را برطرف و با هردستگاهی از خدمات انحصاری و ویژه مجموعه تخصصی ثمین‌کوین استفاده کنند.

ما در پی رفع دغدغه اصلی معامله‌گران مبتدی و حرفه ای حوزه‌ی رمزارز، مبنی بر سرعت واریز تتر به کیف پول‌های آنان، بالاترین سرعت واریز تتر را با استفاده از فناوری های جدید، دانش و علم اتاق برنامه‌نویسی مجموعه و تکیه بر نظریات و راهکار‌های فنی کارشناسان ارشد امنیت سایبری ثمین‌کوین به شکلی بنیادین این موضوع حل شده است به‌طوری که قصد داریم در خصوص سرعت واریز تتر جزو بهترین برند‌های جهانی باشیم. مجموعه ثمین‌کوین با اعتقاد به اینکه امنیت درگاه های صرافی یک اصل بسیار مهم و اجتناب‌ناپذیر است، با تشکیل تیم حفاظت از داده در جهت کسب بالاترین توان امنیتی در وبسایت و اپلیکیشن و توجهی خاص و فنی به استراتژی های روز دنیا در حوزه امنیت سایبری به صورت شبانه روزی با چشمانی متخصص، هدفمند و بیدار در حال رصد، مراقبت و محافظت و در عین حال تمرکز ویژه بر ارزیابی امنیتی مداوم و فناوری‌های پیشرفته نظارتی از داده‌های کاربران مجموعه، صیانت و امانت‌داری می‌کند، و رسم امانت‌داری را آن‌طور که شایسته است به‌جا آورده است و به‌جا خواهیم آورد.

سرویس نگهداری داده‌های رمزنگاری شده در مجموعه ثمین‌کوین با تلاش و کار شبانه‌روزی طوری طراحی و اجرا گردیده است، که کارآزموده‌ترین و نخبه‌ترین متخصصان این بستر در ارزیابی خویش اعلام کرده اند؛ که کوچکترین خطا و یا اشتباه فنی در هیچ یک از کد های برنامه‌نویسی آن دیده نمی‌شود و مایه مباهات است که توسط نخبگان حوزه فناوری اطلاعات به تایید و سفارش رسیده‌ایم و بدین گونه طیب خاطر، فراغت بال و آرامش خاطر از هر آن چیزی که به ما سپرده شده است را برای یکایک کاربران ممتاز و درجه یک مجموعه تخصصی ثمین‌کوین را فراهم کرده‌ایم و متناسب با متد روز دنیا از این به بعد هم فراهم خواهیم کرد.

مزایای ما